Hakkımızda

1961 yılında ticarete başlayan firmamız, 1991 yılında halı sektörüne geçerek Kayseri Develi İlçesi’nde SARAY HALI’nın yetkili bayiliğini alarak halı sektöründe müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

MAVİLER HALI 1998 yılında ürün çeşidinin içine SARAY HALI’nın Defolu ve Seri Sonu ürünlerini de ekleyerek İç Anadolu’da Saray Halı’nın Yeni Sezon Defolu ve Seri Sonu satış temsilcisi olmuştur. MAVİLER HALI 2011 yılında mağazalarına, Kayseri merkezde Meysu Outlet Alışveriş Merkezi içinde 380 m2 konsept mağazasını, 2013 yılında da yine Kayseri’de  Yeni Sanayi bölgesinde 425 m2 konsept mağazasını da ekleyerek Saray Halı’nın Yeni Sezon, Seri Sonu ve Defolu ürünleriyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin eleştiri ve beğenileri göz önünde bulundurularak kendini geliştiren MAVİLER HALI her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

MAVİLER HALI’yı Tercih Eden Degerli Müşterilerimize Teşekür Ederken, Diger Müşterileri’de MAVİLER HALI’nın Ürün ve Hizmet Kalitesiyle Tanıştırmaktan, Büyük Mutluluk Duyacagımızı İfade Ederiz.

MAVİLER DAY.TÜK.MAD.SAN VE TİC.LTD ŞTİ